دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان

دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان

پنجشنبه 3 اسفند 1396

همایش بین المللی توسعه گردشگری پایدار مبتنی بر ظرفیتهای فرهنگی اقوام در دانشگاه برگزار شد

( تاریخ ارسال خبر: چهارشنبه 27 بهمن 1395 - 12:48 )
همایش بین المللی توسعه گردشگری پایدار مبتنی بر ظرفیتهای فرهنگی اقوام در دانشگاه برگزار شد

 

همایش بین المللی توسعه گردشگری پایدار مبتنی بر ظرفیتهای فرهنگی اقوام، بیست و هفتم بهمن ماه در تالار خلیج فارس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد.

دبیر این همایش در مراسم افتتاحیه گفت: پس از امضای تفاهم نامه میان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، این همایش برنامه ریزی و اجرا شد.

دکتر محمد هادی معیری افزود: برگزاری این همایش بین المللی، تجربه خوبی از ارتباط دانشگاه و بخش اجرا بود و امیدواریم بتوانیم در ادامه این ارتباطها را قوی تر بکنیم.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان تاکید کرد: حدود 250 مقاله به دبیرخانه این همایش رسیده است که از میان آنها 198 مقاله مورد پذیرش هیأت داوران قرار گرفت.

وی یادآور شد: در همایش بین المللی توسعه گردشگری پایدار، 10 مقاله به صورت شفاهی، 40 مقاله به صورت پوستری و مابقی مقالات در قالب CD به علاقمندان ارائه شد.

مهندس ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات دکتر نجفی نژاد ریاست دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت: پس از برگزاری شایسته جشنواره بین المللی اقوام که امسال در استان گلستان برگزار شد، تصمیم گرفتیم همایشی بین المللی با درنظرگرفتن اقوام گلستان برگزار کنیم و توانستیم با همکاری با دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان و سایر نهاد ها این کار را انجام بدهیم.

 

روابط عمومي دانشگاه
موضوع: اخبار روزانه
بازدید این خبر : 484

لينك هاي مربوط