دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان

دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان

سه‌شنبه 26 دي 1396

جلسه شورای فرهنگی دانشگاه برگزار شد

( تاریخ ارسال خبر: چهارشنبه 12 مهر 1396 - 15:11 )
جلسه شورای فرهنگی دانشگاه برگزار شد


شورای فرهنگی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در سال تحصیلی جدید، با حضور ریاست دانشگاه و اعضای شورا در سالن اندیشه برگزار شد.

رییس دانشگاه در این جلسه ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت اباعبدا...الحسین (ع) و یاران باوفایش گفت: تقارن آغاز سال تحصیلی با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان یکی از بهترین فرصت های تدبر در ارزش های والای انسانی و اسلامی را پدید آورده و امیدوارم با عنایت به برگزاری سی و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور در این دانشگاه شاهد برگزاری برنامه های متنوع دینی و قرآنی باشیم.

دکتر نجفی نژاد افزود: از همه مدیران و همکاران دانشگاهی که در برگزاری جشنواره قرآنی مشارکت داشتند تشکر می کنم .

وی بیان کرد: با توجه به برگزاری مراسم نکوداشت شصتمین سالروز تاسیس دانشگاه در آذر ماه، همکاری و حضور همه تشکل های دانشگاهی بر پربارتر شدن این مراسم خواهد افزود.

وی خاطر نشان کرد: شورای فرهنگی دانشگاه باتمام توان در مسیر سیاستگذاری فرهنگی و اجتماعی دانشگاه حضور موثر خواهد داشت ودر جلسات آتی این شورا محوریت شناسایی آسیب های فرهنگی و اجتماعی و ارائه راهکارهاخواهد بود.

در ادامه اعضا به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند .

برنامه های پیشنهادی تشکل های دانشجویی انجمن اسلامی دانشجویان، تشکل موعود و بسیج دانشجویی توسط مسئولین تشکل ها ارائه گردید.

 

روابط عمومي دانشگاه
موضوع: اخبار روزانه
بازدید این خبر : 376

لينك هاي مربوط