دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان

دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان

يكشنبه 26 آذر 1396

اخبار معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه

( تاریخ ارسال خبر: سه‌شنبه 14 آذر 1396 - 16:11 )
اخبار معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه

همایش منطقه ای شب شعر اقوام در دانشگاه برگزار شد به مناسبت هفته وحدت و ولادت حضرت محمد(ص) و به همت بسیج دانشجویی و تشکل موعود، همایش شعر اقوام در تالار خلیج فارس برگزار شد.

در این مراسم که شاعران کشوری و شاعران منتخب استانهای گلستان، سمنان،خراسان شمالی و مازندران حضور داشتند، نصیب ا... عمر اف، به عنوان سخنران مطالبی را بیان کرد،در ادامه تعدادی از شاعران به قرائت اشعار خود پرداختند.

از دیگر برنامه های این مراسم، نی نوازی یکی از شاعران بلوچ، موسیقی سنتی و اهداء جوایز بود، همچنین در حاشیه این مراسم نمایشگاهی از نقاشی با موضوع هفته وحدت در معرض دید علاقمندان قرار گرفت.

لازم به ذکر است: این مراسم با همکاری مجتمع آموزش عالی جامعه المصطفی العالمیه و اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گلستان و حوزه هنری برگزار شد.

بازديد از كارخانه آرد زاهدي توسط انجمن علمي مكانيك


انجمن علمي مكانيك در راستاي ارتقاء سطح علمي دانشجويان و كاربردي ساختن آموزشهاي تئوري، اقدام به بازديد از كارخانه آرد زاهدي کرد.

دانش، دبير انجمن علمي مكانيك هدف از برگزاري اين بازديدعلمي را آشنايي دانشجويان با دستگاههاي توليد آرد و وسايل آزمايشگاهي و بخش ميكروب شناسي عنوان کرد.

دراين بازديد دكتر اصغري مشاور انجمن علمي ماشين آلات صنايع غذايي دانشجويان را همراهي و اطلاعات مفيدي را دراختيار دانشجويان قرار داد.

همچنین توسط این انجمن، کارگاه مقاله نویسی با تدریس آقای مهندس واحدی در سالن فرهنگ برگزار شد .

دانش، دبير انجمن علمي مكانيك، هدف از برگزاري اين کارگاه را بررسي مقالات، نحوه سرچ و جستجوي اينترنتي،رفرنس نويسي و شيوه ارجاع دهي و كاربردي كردن اطلاعات پيرامون اصول نگارش، آشنايي با ارائه يافته هاي تحقيقاتي در قالب مقالات علمي بیان کرد.

برگزاري كارگاه آموزشي تحليل داده‌ها با نرم افزار(SPSS)دوره ي مقدماتي


به همت انجمن علمي جنگلداري جلسه دوم كارگاه مقدماتي spss، در دانشكده جنگل برگزار شد.

دکتر عليرضا علي عرب عضو هيات علمي دانشكده علوم جنگل به عنوان مدرس، در اين دوره مطالبي را در خصوص ورود داده‌ها، تعريف متغيرها و دسته بندي متغيرها، شاخص‌هاي توصيف داده‌ها و تحليل‌هاي اكتشافي، آزمون‌هاي مقايسه ميانگين گروهي و زوجي، آزمون مقايسه ميانگين چند جامعه، همبستگي و رگرسيون خطي با استفاده از نرم‌افزارspss و... ارائه کرد.

 

روابط عمومي دانشگاه
موضوع: اخبار روزانه
بازدید این خبر : 205

لينك هاي مربوط