دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان

دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان

شنبه 6 خرداد 1396

گزارشی از روند فعالیت مرکز کارآفرینی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

( تاریخ ارسال خبر: يكشنبه 24 ارديبهشت 1396 - 9:51 )
         گزارشی از روند فعالیت مرکز کارآفرینی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

مرکز کارآفرینی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به عنوان یکی از واحدهای زیر مجموعه معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه است که فعالیتها و اقدامات خوبی را در زمینه ایجاد و گسترش قعالیتهای کارآفرینانه دانشجویان ایجاد کرده است.

مدیر مرکز کارآفرینی دانشگاه در این خصوص گفت: تهيه و تصويب سند دانشگاه كارآفرين در هيأت امناء دانشگاه و پیگیری اجرایی شدن برنامه عملیاتی این سند با 2588 نفر ساعت، تهیه برنامه اقدام و عمل سند دانشگاه کارآفرین و تهیه و تصویب آیین نامه اجرایی حمایت از فعالیتهای کارآفرینی اعضای هیات علمی از جمله اقدامات این مرکز در سال گذشته بود.

دکتر شریف زاده افزود: فعال نمودن انجمن علمی دانشجویی کارآفرینی و ارائه مشاوره علمي به دانشجویان علاقمند، استقرار کارگروه کسب و کار و کارآفرینی در کلینیک مادر تخصصی دانشگاه، فعال سازی دفتر راهنمایی شغلی و مشاوره کارآفرینی در دانشگاه و برگزاری کارگاههای آموزشی با همکاری اداره کل فنی و حرفه ای جز اهم اقدامات مرکز کارآفرینی در سال95 بود.

وی بیان کرد: طی این مدت حدود 50 برنامه دیگر مانند فراهم نمودن انعقاد قرارداد کسب و کار دانشجویی با دو نفر از دانشجویان وتهيه و تدوين دو طرح دانشجويي جهت ارسال به جشنواره شيخ بهايي و... توسط این مرکز انجام شده است.

وی اظهار کرد: پیگیری ابلاغ برنامه اقدام دانشگاه کارآفرین به واحدها و دریافت و نظارت بر برنامه عملیاتی آنها، پیگیری توسعه فضای مرکز آموزش جوار دانشگاه با همکاری اداره کل فنی و حرفه ای، پیگیری برندسازی برای جشنواره کارآفرینی و نوآوری دانشجویی هیرکان و فعال نمودن لابراتوار کسب و کار و کارآفرینی در دانشگاه و... جز برنامه های این مرکز در سال جدید خواهد بود.

 

روابط عمومي دانشگاه
موضوع: اطلاعيه هاي مهم
بازدید این خبر : 113

لينك هاي مربوط

پرخواننده ترين مطلب در اطلاعيه هاي مهم:

معرفی ستارگان روابط عمومی ایران در 60 سال اخیر