دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان

دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان

يكشنبه 26 آذر 1396

پیام ریاست دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به مناسبت روز دانشجو

( تاریخ ارسال خبر: سه‌شنبه 14 آذر 1396 - 14:21 )
پیام ریاست دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به مناسبت روز دانشجو

دکتر نجفی نژاد، رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان طی پیامی ضمن تبریک هفته وحدت و ولادت حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع)، با اشاره به فرا رسیدن شانزدهم آذر ماه روز دانشجو گفت: 16آذر که نشان از پایمردی و ایستادگی دانشجوی مسلمان در برابر نظام سلطه دارد، یادآور رشادت دانشجویانی است که سینه خود را در برابر تیرهای استعماری دشمن سپر کردند و در گذر زمان فریاد ضد استکباری ملت ایران را به گوش جهانیان رسانده اند.

دانشجو، مظهر اقتدار و بالندگی یک ملت سرافراز است. دانشجو، کانون جویندگی و یابندگی است که بهاری ترین روزهای زندگی خود را صرف حرکت و جنبش می کند و از اقیانوس پر تلاطم دانش گوهر سرافرازی و استقلال میهن سبز خویش را به ارمغان می آورد و خورشید بی نیازی وطن را خوشه چین نشاط و تلاش خود می نماید.

ایشان خاطر نشان کرد: امروز بیش از هر روز دیگری نیاز به حضور، عزم جدی و ارادۀ دانشجویان که به فرمودۀ امام راحل (ره)، ذخایر این ملت هستند در تمامی عرصه های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و به ویژه تولید، کارآفرینی و نوآوری هستیم.

وی در پایان تأکید کرد: جا دارد ضمن گرامیداشت یاد و خاطرۀ شهدای شانزدهم آذر سال 1332 که جان خود را در راه آزادی استقلال و شرف میهن خویش فدا کردند، این روز بزرگ را به تمامی دانشجویان ایران اسلامی، علی الخصوص دانشجویان گرانقدر دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان تبریک و تهنیت عرض کنم و از همۀ آنان به عنوان جهادگران علمی خصوصا در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی کشور درخواست می کنم که در آغازین روزهای دولت دوم دولت تدبیر و امید، با جدیت و عزمی راسخ، تلاش برای رسیدن به قله های خودکفایی را مدنظر قرار داده و از این فضای پرنشاط سیاسی و فرهنگی ایجاد شده جهت نیل به اهداف انقلاب شکوهمند اسلامیمان بهره ببرند.

 

روابط عمومي دانشگاه
موضوع: اطلاعيه هاي مهم
بازدید این خبر : 169

لينك هاي مربوط

پرخواننده ترين مطلب در اطلاعيه هاي مهم:

معرفی ستارگان روابط عمومی ایران در 60 سال اخیر