دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان

دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان

سه‌شنبه 26 دي 1396

به میزبانی دانشگاه برگزار شد: دومین نشست مشترک مدیران روابط بین الملل دانشگاه های ایرانی عضو اتحادیه دانشگاه های دولتی حاشیه دریای خزر

( تاریخ ارسال خبر: چهارشنبه 20 دي 1396 - 14:43 )
به میزبانی دانشگاه برگزار شد: دومین نشست مشترک مدیران روابط بین الملل دانشگاه های ایرانی عضو اتحادیه دانشگاه های دولتی حاشیه دریای خزر

دومین نشست مشترک مدیران روابط بین الملل دانشگاه های ایرانی عضو اتحادیه دانشگاه های دولتی حاشیه دریای خزر، بیستم دی ماه به میزبانی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد.

رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در این نشست گفت: فعالیتهای مختلفی پیرامون دریای خزر، شکل گرفته است که یکی از آنها فعالیتهای علمی است که از آن به عنوان دیپلماسی علمی میتوان یاد کرد.

دکتر علی نجفی نژاد در این نشست گفت: اینگونه نشست ها هر ساله برگزار می شود که امیدوارم در دوره جدید برنامه های این اتحادیه از نظم و جدیت بیشتری برخوردار باشد که بتوانیم عملکرد بهتری از اتحادیه را شاهد باشیم.

وی بیان کرد: از اتحادیه دانشگاههای دولتی حاشیه دریای خزر به عنوان قدیمی ترین اتحادیه در سطح وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انتظار است تا بتواند فعالیتهای مستمر و چشمگیری برای توسعه روابط علمی بین الملل برقرار کند.

وی خاطر نشان کرد: طبق توافقات صورت گرفته در بیستمین اجلاس روسای دانشگاه های این اتحادیه، مقرر شد، برای تقویت این همکاری ها، هر دانشگاه ایرانی حداقل یک کارگاه علمی و آموزشی براساس نیازهای دانشگاه های قزاقزستان برگزار نماید.

وی گفت: در این راستا در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، برنامه ریزی هایی انجام شد تا بتوانیم در بعضی عناوین مورد نیاز دانشگاه های قزاقستان، کارگاه برگزار کنیم تا در بیست و یکمین اجلاس روسای این اتحادیه مورد بررسی قرار بگیرد.

دکتر نجفی نژاد در پایان خاطر نشان کرد: تمامی دانشگاه های عضو این اتحادیه می بایست تجربیات موفق خود را در زمینه های مختلف در اختیار یکدیگر قرار دهند تا بتوانیم به یکی از سیاستهای مورد نظز وزارت علوم که توسعه روابط بین الملل است، دست یابیم.

 

روابط عمومي دانشگاه
موضوع: اطلاعيه هاي مهم
بازدید این خبر : 317

لينك هاي مربوط