دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان

دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان

سه‌شنبه 30 آبان 1396

در پایان آیین افتتاحیه؛ برگزیدگان 5 بخش جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور معرفی شدند

( تاریخ ارسال خبر: دوشنبه 20 شهريور 1396 - 19:44 )
در پایان آیین افتتاحیه؛ برگزیدگان 5 بخش جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور معرفی شدند

برگزیدگان مرحله کشوری سی و دومین جشنواره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشجویی معرفی و تجلیل شدند. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در مراسم افتتاحیه این دوره جشنواره برگزیدگان بخش آوایی، پژوهشی، ادبی، هنری و فناوری معرفی و تجلیل شدند.

در بخش دعا و مناجات در بخش برادران به ترتیب احمدرضا حبیب زاده، علی صالحی نجف آبادی و سید مصطفی میرصانعی و در بخش خواهران زهرا شکری نشق، مطهره قلندری و بتول هادی پور به عنوان برگزیدگان این بخش معرفی شدند.

در بخش اذان براداران به ترتیب محمد حسام گوری، یونس آذریان و امین شکرالهی و در بخش تواشیح برادران گروه تواشیح دانشگاه شیراز، گروه بصائر دانشگاه یزد و گروه المهدی دانشگاه اصفهان به عنوان برگزیدگان این دوره معرفی شدند. در بخش تلخیص کتاب به ترتیب مینا صیدی اسفهلان، رامین هادی زاده و زهرا منصوری و در بخش نقد کتاب فاطمه حاجی اکبری، سعید میرزایی و در یخش مقاله نویسی پیمان پیله چی ها و اقدس بگلو، احمد اللهیاری بوزجانی و محمود آقاخانی بیژنی به عنوان برگزیدگان معرفی شدند.

در بخش شعر این دوره جشنواره به ترتیب مرضیه شهیدی، ملیکا هاشمی و معصومه مرادی و در بخش داستان محمدحسین امانت، سمیه علی دوست نجف آبادی و فرزانه حسنی راد و در بخش فیلمنامه نویسی و نمایشنامه نویسی زهرا شاکری، سعید میرزایی و سهیلا باقری به عنوان برگزیدگان معرفی شدند.

در بخش خوشنویسی جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور هم هادی هنردوست و محمد کرمی مشترکا اول و شهاب شاطر آقایی و کبریا کلانچی مشترکا دوم و در بخش نقاشی هم به ترتیب الهه شمس نجف آبادی، مهدی حسینی و نگار روشن و در بخش نماهنگ محمدصادق باقریان، محمد هادی اسماعیل بیک و فاطمه شعیبی به عنوان برگزیده اول تا سوم معرفی شدند.

در بخش عکس این جشنواره هم محمد فرشادیان، فاطمه صمدی و محمد مال چی و در بخش تذهیب سمانه جمشیدی نیا، لیلا صبری و آسیه نصر اصفهانی و در بخش فیلم کوتاه وحید جهان شاه لو، کمال حسینی و احسان افتخاری به ترتیب به عنوان برگزیدگان این دوره معرفی شدند.

همچنین در بخش معرق و منبت این دوره، هیئت داوران هیچ یک از آثار را شایسته رتبه اول ندانسته و احمد دولت یاری، مرضیه سادات موسوی به ترتیب دوم و سوم شدند.

در بخش طراحی پوستر مهدی اعطاسی، علی محمودی و علی مسعودی و در یخش تصویرگری در بخش آیات و قصص قرآنی کیمیا بیدار، هانیه محرم و غزاله سادات اخوت و در بخش تولید نرم افزار جعفر دیوان بگی، اسماعیل عظیمی و امید امیدی ارجنکی و در بخش وبلاگ نویسی مسلم حیدری، آرش سلیملر و احمدعلی رضانژاد به ترتیب اول تا سوم شدند.

 

روابط عمومي دانشگاه
موضوع: اخبار روزانه
بازدید این خبر : 312

لينك هاي مربوط