دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان

دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان

پنجشنبه 3 اسفند 1396

نشست خبری سی و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور برگزار شد

( تاریخ ارسال خبر: دوشنبه 13 شهريور 1396 - 15:19 )
نشست خبری سی و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور برگزار شد

نشست خبری سی و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور، سیزدهم شهریور ماه در سالن اندیشه برگزار شد.

رییس سی و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور در این نشست خبری گفت: این جشنواره با هدف الگوسازی و آشنایی بیشتر جوانان به خصوص دانشگاهیان و دانشجویان با قران کریم برگزار می شود.

دکتر علی نجفی نژاد افزود: این جشنواره به صورت مداوم طی سی و دو سال گذشته برگزار شده است که امسال دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان به عنوان میزبان جشنواره از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انتخاب شد.

وی خاطر نشان کرد: پس از انتخاب دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان به عنوان میزبان، شورای سیاستگذاری و کمیته های مختلف این جشنواره تشکیل شد تا بتوانیم سی و دومین جشنواره قرآن و عترت را به صورت هر چه بهتر برگزار کنیم.

رییس دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان بیان کرد: 427 اثر از دانشجویان خواهر و 577 اثر از دانشجویان برادر از 105 دانشگاه کشور در محورهای آوایی، معارفی، حفظ، ادبی، پژوهشی، هنری و فناوری به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

وی اظهار کرد: مراسم افتتاحیه این جشنواره، دوشنبه بیستم شهریور ماه با حضور دکتر هاشمی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مقامات استانی در تالار خلیج فارس این دانشگاه اجرا می شود.

همچنین دکتر نجفی نژاد از برگزاری برنامه شبی با قرآن، بعد از نماز مغرب و عشاء در روز سه شنبه 21 شهریور ماه در نمازخانه امام علی(ع) سایت مرکزی دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان واقع در خیابن شهید بهشتی خبر داد و گفت: برنامه بازدید از موزه و بافت قدیم گرگان و طبیعت گردی نیز از دیگر اقدامات فوق برنامه ای است که دانشگاه برای میهمانان این جشنواره در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: در راستای برگزاری بهتر جشنواره، دیدارهایی با حضرت آیت ا... نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان و حضرت آیت ا... میبدی یکی از علمای برجسته شهر گرگان داشتیم.

رییس سی و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور اشاره کرد: تقدیر از فعالان قرآنی استان گلستان به جهت تلاش این افراد برای توسعه فرهنگ قرآنی و اعطا جایزه به سه نفر از افراد برگزیده در هر بخش از ویژه برنامه های این جشنواره است.

شایان ذکر است: مراسم اختتامیه این جشنواره 22 شهریور ماه در تالار خلیج فارس برگزار می شود.

گفتنی است: رییس سی و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور از عموم مردم برای حضور در این برنامه ها جهت پربارشدن جشنواره دعوت به عمل آمده است.

 

روابط عمومي دانشگاه
موضوع: اطلاعيه هاي مهم
بازدید این خبر : 629

لينك هاي مربوط