دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان

دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان

پنجشنبه 3 اسفند 1396

معرفی برگزیدگان سی و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور

( تاریخ ارسال خبر: چهارشنبه 22 شهريور 1396 - 13:26 )
معرفی برگزیدگان سی و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در مراسم اختتامیه این دوره جشنواره برگزیدگان بخش معارفی معرفی و از انها تجلیل به عمل آمد.

در بخش آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن به ترتیب سعید بهرامی، حامد منوچهری کوشا، عباس غفار زاده و در بخش آشنایی احادیث اهل بیت، نبی الله سالاری, مجتبی برغمدی، سعیده شجاعی مهر و در بخش آشنایی با سیره معصومین به ترتیب مهسا کریمی، وحید عباس مقدم و زهرا مهدوی به عنوان برگزیدگان معرفی شدند.

هم چنین در بخش مفاهیم نهج البلاغه به ترتیب مونا امانی پور، مهدی نیک روش، راضیه خزاعی و در بخش پرسمان معارفی یونس پورسعدی، زهرا زایر و سمانه کهرمی و در بخش احکام مهناز ملک پور، هادی اماملو و سینا رستمی به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

در بخش مفاهیم صحیفه سجادیه سعید میرزایی، علی درودیان، لیلا امرایی و در بخش حفظ قران کریم فاطمه محمدی، مریم غزاوی و محمد مافی نیز به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

در بخش تحقیق در بخش برادران به ترتیب سجاد پروینی نژاد، هادی اسفیدانی، علیرضا مهدي زاده و در بخش خواهران فهیمه ایزدی، زهرا دوازده امامی و طیبه صبوری مقام اول تا سوم را کسب کردند. بخش قرائت ترتیل بخش برادران امید حسینی نژاد، مصطفی قاسمی، محمد حسین حداد زاده و در بخش خواهران منصوره آقا حسنی، فاطمه مصلح و فریال خنافره به عنوان برگزیدگان این بخش معرفی شدند.

هم چنین در بخش حفظ ۵جزء اول قرآن در بخش برادران به ترتیب سیدرضا میرهاشمی، محمدرضا رحیمی، سید محمد حسین فرزام و در بخش خواهران فائزه جلالی، فاطمه حبیبی نیا و فاطمه مرادی به عنوان برگزیدگان این بخش معرفی انتخاب شدند.

در بخش حفظ ١٠جزء اول در بخش برادران امیر محمدیان, امیر حسینی اسفندیار، مهدی افشان و در بخش خواهران زهرا میرزا علی پور، ام البنین موسوی مطلق و اسماء ایران منش به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

در بخش ٢٠ جزء اول قران بخش برادران به ترتیب علیرضا رحمانی، محمد لائینی، محمد آسنجرانی و در بخش خواهران نرجس سعدالدین، صفا عسکری و فائزه جعفری به عنوان برگزیدگان انتخاب شدند.

در بخش حفظ کل قران کریم در بخش برادران محمدرضا رضایی، رسول آزمایش، محمود بابايي و در بخش خواهران زهرا سلطان پور، شکوفه صباغی کرهرودی و فاطمه زرین به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

 

روابط عمومي دانشگاه
موضوع: اخبار روزانه
بازدید این خبر : 1696

لينك هاي مربوط